Nagaoka AD-653/2 Aluminium EP Adapter
Artikelnummer: 10518 OverzichtEen hoogwaardige massief aluminium Single / 45 RPM Adapter van Nagaoka. Japanse topkwaliteit!
Diameter: 38 mm.
Hoogte: 7 mm.
Gewicht: 21 gram.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 4967736076784 |
| Productnaam | Aluminium EP Adapter |
| Diameter | 38 mm |
| Hoogte | 7 mm |
| Artikelnummer | 10518 |
| Verkoopeenheid | Per stuk |
| Merk | Nagaoka |
| Producttype | Platenspeler Accessoires |
| Mediaformaat | Single, 7-inch, 45 rpm |
| Herkomst | JP |
| Materiaal | Aluminium |
| Gewicht per verkoopeenheid | 21 gram |




