Aluminium 45 RPM Single Puck - klassieke uitvoering
Artikelnummer: 10493 OverzichtKlassiek model robuuste Single Adapter van massief aluminium. Met spindelgat; past op alle platenspelers en is geschikt voor het afspelen van alle singles waarvan het middenstukje uitgebroken is.
Diameter: 38 mm.
Hoogte: 12 mm.
Gewicht: 32 gram.
Minimum bestelaantal: n.v.t. (u kunt dit artikel per stuk bestellen).
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 6090537882839 |
| Productnaam | 45 RPM Single Puck |
| Diameter | 38 mm |
| Hoogte | 12 mm |
| Artikelnummer | 10493 |
| Verkoopeenheid | Per stuk |
| Merk | Walvis Products |
| Producttype | Platenspeler Accessoires |
| Mediaformaat | Single, 7-inch, 45 rpm |
| Herkomst | CN |
| Materiaal | Aluminium |
| Gewicht per verkoopeenheid | 32 gram |




