100 stuks - Blake Sleeves - 78 toeren hoezen, zonder klep, dikte 0.05mm.
Artikelnummer: 900360 OverzichtBlake Sleeves zijn glasheldere en relatief dunne platenhoezen die gemaakt zijn van BOPP (polypropyleen). Deze 10-inch hoezen hebben een dikte van 50 micron en geven een prachtige glans zodat zelfs wat oudere gebruikte kartonnen 78 toeren covers er met deze mini-lp beschermhoezen weer heerlijk fris uit komen te zien.
Onze Blake Sleeves voor 78 toeren platen zijn ook verkrijgbaar in een uitvoering met een hersluitbare klep (zie ons artikelnummer 900365).
Formaat: 270 x 268mm.
Dikte: 50 micron (is gelijk aan 0.05mm.).
Materiaal: BOPP (polypropyleen).
Verpakking: 15 pakketten a 100 stuks in verzenddoos.
Minimum bestelaantal: 1 pakket.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 6090557414485 |
| Productnaam | Beschermhoes voor mini-LP's/10-inch |
| Hoogte | 268 mm |
| Artikelnummer | 900360 |
| Verkoopeenheid | 100 stuks |
| Merk | Walvis Products |
| Producttype | Beschermende hoes |
| Mediaformaat | Mini-LP's/10-inch |
| Herkomst | CN |
| Materiaal | BOPP |
| Materiaaldikte | 0,05 mm |
| Breedte | 270 mm |
| Overdoos verpakking | 15 x 100 |




