Magma 45 Platentas 50 - zwart/groen
Artikelnummer: 200708 OverzichtDe nieuwe Magma 45 Platentas 50 kan maximaal 50 stuks 7-inch singles bevatten en is perfect voor kortere DJ-sessies of het shoppen van 45 toeren platen. Het volledig gewatteerde hoofdcompartiment is voorzien van een versterkte, halfharde PVC-behuizing, die uitstekende bescherming en een stabiele pasvorm biedt.
- Gemaakt van waterafstotend 1680D nylon
Met PVC versterkte wanden voor ultieme bescherming en stabiele pasvorm
Sterke rits
Intern gaasvak voor 45 toeren adapter-opslag
Comfortabele handgreep en ergonomische schouderriem
Past in de meeste rugzakken
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 4041212430267 |
| Productnaam | Platentas |
| Capaciteit | 50 |
| Hoogte | 125 mm |
| Artikelnummer | 200708 |
| Verkoopeenheid | Per stuk |
| Merk | Magma |
| Producttype | Koffers, tassen, opbergsystemen |
| Mediaformaat | Single, 7-inch, 45 rpm |
| Herkomst | CN |
| Materiaal | 1680D Nylon |
| Kleur | Zwart/kaki-groen |
| Gewicht per verkoopeenheid | 700 gram |
| Lengte | 210 mm |
| Breedte | 210 mm |
| Overdoos verpakking | 10 stuks |




