Magma 45 Platentas 100 - camo-groen/bordeaux
Artikelnummer: 200707 OverzichtDe nieuwe Magma 45 Platentas 100 is de nieuwste toevoeging aan Magma's assortiment van 45 toeren tassen en biedt plaats aan maximaal 100 stuks 7-inch singles. Het volledig gewatteerde hoofdcompartiment is voorzien van een versterkte, halfharde PVC-behuizing, die uitstekende bescherming en een stabiele pasvorm biedt. Extra accessoires zoals een koptelefoon, een naaldenetui en 45-adapters kunnen worden opgeborgen in één de twee zijvakken met ritssluiting.
Heavy duty en 100% waterdicht 600D Nylon
Met PVC versterkte wanden voor ultieme bescherming en stabiele pasvorm
Twee zijvakken voor koptelefoon, naaldetui en 45 toeren adapters
Intern mesh-compartiment met ritssluiting
Afneembare schouderriem
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 4041212430199 |
| Productnaam | Platentas |
| Capaciteit | 100 |
| Hoogte | 210 mm |
| Artikelnummer | 200707 |
| Verkoopeenheid | Per stuk |
| Merk | Magma |
| Producttype | Koffers, tassen, opbergsystemen |
| Mediaformaat | Single, 7-inch, 45 rpm |
| Herkomst | CN |
| Materiaal | 600D Nylon |
| Kleur | Camouflage-groen/bordeaux-rood |
| Gewicht per verkoopeenheid | 900 gram |
| Lengte | 290 mm |
| Breedte | 200 mm |
| Overdoos verpakking | 8 stuks |



