Grammofoonplaten Multipurpose PU Werkmat
Artikelnummer: 10088 OverzichtOnze PU (kunst)lederen werkmat is een ideaal hulpmiddel voor iedereen die zijn of haar grammofoonplaten handmatig gaat reinigen. De matten zijn ruim bemeten, hebben een super-stugge -als zeemleer aanvoelende- antislip onderkant, kunnen goed tegen reinigingsmiddelen en hebben een antistatische werking.
- Afmetingen: 350 x 350 mm. - geschikt voor alle formaten grammofoonplaten
- Dikte 2 mm.
- Wordt opgerold geleverd; voor het eerste gebruik de mat even uitrollen - deze wordt vanzelf vlak
- Na gebruik de mat afspoelen met water en laten drogen
- Kleur: cleaning-green
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 6090548931991 |
| Productnaam | Multipurpose PU Werkmat |
| Hoogte | 350 mm |
| Artikelnummer | 10088 |
| Verkoopeenheid | Per stuk |
| Merk | Walvis Products |
| Producttype | Reiniging & Onderhoud |
| Herkomst | CN |
| Materiaal | Kunstleer |
| Kleur | Groen |
| Materiaaldikte | 2 mm |
| Breedte | 350 mm |
| Overdoos verpakking | 20 |



