Wireless Cassette Speaker
Artikelnummer: 900308 OverzichtDraagbare draadloze cassette luidspreker; een bluetooth-speaker in de vorm van een retro cassettebandje. wordt geleverd met gekleurde stickers en een usb-oplaadkabel. Gemakkelijk draagbaar en in zakformaat. Geweldig geluid uit een kleine luidspreker!
Sluit je Bluetooth-apparaten aan op deze luidspreker, vermomd als een retro cassettebandje. Maak draadloos verbinding met je telefoon, waar je ook bent. Laadt op in slechts een uur voor 8 uur speeltijd. Inclusief USB-oplaadkabel en gekleurde stickers.
Productafmetingen: 112 x 69 x 16 mm.
An idea by Nick Forrester made by Suck UK.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 5060576591000 |
| Productnaam | Draadloze Cassette Speaker |
| Diepte | 16 mm |
| Artikelnummer | 900308 |
| Verkoopeenheid | Per stuk |
| Merk | Suck UK |
| Producttype | Speakers |
| Herkomst | CN |
| Lengte | 112 mm |
| Breedte | 69 mm |
| Overdoos verpakking | 10 |


