Walvis Asymmetrisch Opbergrek - voor Singles & LP's
Artikelnummer: 10033 OverzichtWalvis Products universeel bladerrek voor ca. 60 Singles / ca. 30 LP's of een combinatie van de beiden. Ook geschikt voor Mini LP's / 10-inch platen. De afbeeldingen tonen het opbergrek gevuld met Singletjes.
Gemaakt van zwart geëpoxeerd staal.
Uiterst handig in gebruik vanwege de 4 aparte compartimenten die het bladeren vergemakkelijken en het mogelijk maken om aparte compartimenten voor LP's, Singles of 78 toeren platen te gebruiken.
Afmetingen: 150 mm. (breedte) x 150 mm. (diepte) x 150 mm. (hoogte).
Gewicht: ca. 450 gram.
Verpakking: per stuk in verzenddoos.
Minimum bestelaantal: n.v.t. (u kunt dit artikel per stuk bestellen).
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Capaciteit | 60 Singels / 30 Lp's |
| gewicht per verkoopeenheid ca. | 460 gram |
| Hoogte | 150 mm |
| Artikelnummer | 10033 |
| Verkoopeenheid | Per stuk |
| Merk | Walvis products |
| Producttype | Opbergsystemen |
| Mediaformaat | Singels - 7’’, Maxi - 10’’, Lp’s - 12’’ |
| Herkomst | CN |
| Materiaal | geëpoxeerd staal |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 150 mm |
| Breedte | 150 mm |
| Overdoos verpakking | 2 |




