Lichtgewicht Kunststof Single Puck
Artikelnummer: 10063 OverzichtLichtgewicht Kunststof Single Adapter, gemaakt van zwart polystyreen. Met spindelgat; past op alle platenspelers en is geschikt voor het afspelen van alle singles waarvan het middenstukje uitgebroken is.
Diameter: 38 mm.
Hoogte: 6 mm.
Gewicht: 1,9 gram.
Minimum bestelaantal: n.v.t. (u kunt dit artikel per stuk bestellen).
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 6090532096033 |
| Productnaam | Single Puck |
| Diameter | 38 mm |
| Artikelnummer | 10063 |
| Verkoopeenheid | Per stuk |
| Merk | Walvis Products |
| Producttype | Platenspeler Accessoires |
| Mediaformaat | Single, 7-inch, 45 rpm |
| Herkomst | CN |
| Materiaal | Polystyreen |
| Kleur | Zwart |
| Materiaaldikte | 6 mm |
| Gewicht per verkoopeenheid | 1 gram |




