Multipack 22mm. 6 BR (Blu-Ray) doosje, kleur: transparant blauw
Artikelnummer: 900816 OverzichtKleur: transparant blauw. Geschikt voor 6 discs (1 disc aan de binnenzijde van het voorplat 1 disc aan de binnenzijde van het achterplat en met twee in de rug gemonteerde extra trays, elk voor 2 Blu-Ray discs).
Deze doosjes zijn aan de buitenzijde voorzien van het Blu-Ray logo.
Gemaakt van "virgin" polypropyleen. Premium kwaliteit.
Afmetingen: 171 x 134 x 22mm., over de gehele buitenzijde voorzien van transparante folie voor het insteken van drukwerk (geopend aan de onder- en de bovenzijde).
Verpakking: 30 stuks in verzenddoos.
Minimum bestelaantal: n.v.t. (bij ons kunt u ieder aantal bestellen).
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 6090541173190 |
| Capaciteit | 6 |
| Hoogte | 171 mm |
| Artikelnummer | 900816 |
| Verkoopeenheid | Per stuk |
| Producttype | Multipack 22mm Blu-ray |
| Mediaformaat | Blu-ray |
| Herkomst | CN |
| Materiaal | Polypropyleen |
| Kleur | Tranparant Blauw |
| Materiaaldikte | 22 mm |
| Breedte | 134 mm |
| Overdoos verpakking | 30 |




