Multiple game doosje, kleur: transparant
Artikelnummer: 900726 OverzichtUniversele game case - geschikt voor Super Nintendo, Nintendo 64, Sega Genesis en Sega Mega Drive spellen.
Kleur: transparant.
Gemaakt van "virgin" polypropyleen. Premium kwaliteit.
Afmetingen: 135 x 185 x 25 mm., over de gehele buitenzijde voorzien van transparante folie voor het insteken van drukwerk (geopend aan de onder- en de bovenzijde). Hoogte van het insteekvak: 180 mm.
Verpakking: 100 stuks in verzenddoos.
Minimum bestelaantal: n.v.t. (bij ons kunt u ieder aantal bestellen).
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 6090536944910 |
| Productnaam | Multiple game doosje |
| Capaciteit | 1 |
| Hoogte | 185 mm |
| Artikelnummer | 900726 |
| Verkoopeenheid | Per stuk |
| Merk | Walvis Products |
| Producttype | Game Cases |
| Mediaformaat | Super Nintendo, Nintendo 64, Sega Genesis& Sega Mega Drive |
| Herkomst | CN |
| Materiaal | Polypropyleen |
| Kleur | Transparant |
| Breedte | 135 mm |
| Rugdikte | 25 mm |
| Overdoos verpakking | 100 |




