MediaRange Opbergkoffer voor 120 discs, zilver
Artikelnummer: 20120S OverzichtMediaRange opbergkoffer voor 120 CD's/DVD's, compleet met 60 fleece pp. hangmapjes voor elk 2 discs. De hangmapjes zijn genummerd en beschrijfbaar.
Deze robuuste koffer is gemaakt van aluminium-look ABS met aluminium profielen. Compleet met een stevige handgreep en een slot met 2 sleuteltjes. In deze koffer worden de discs op één rij opgeborgen.
Afmetingen: 220 mm. x 155 mm. x 180 mm. (lengte x breedte x hoogte).
Ideaal voor onderweg en een degelijke koffer om CD's en DVD's veilig en stofvrij in te bewaren.
MediaRange artikelnummer: BOX79.
Verpakking: 12 stuks in verzenddoos.
Minimum bestelaantal: n.v.t. (u kunt dit artikel per stuk bestellen).
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 4260283119288 |
| Capaciteit | 120 |
| Hoogte | 180 mm |
| Artikelnummer | 20120S |
| Verkoopeenheid | Per stuk |
| Merk | Mediarange |
| Producttype | Opbergkoffer |
| Mediaformaat | CD/DVD |
| Herkomst | CN |
| Materiaal | ABS |
| Kleur | Zilver |
| Lengte | 220 mm |
| Breedte | 155 mm |
| Overdoos verpakking | 12 |



