Aluminium 45 RPM Single Puck - kegelvormig
Artikelnummer: 10049 OverzichtKegelvormige hoge Single Adapter van massief aluminium - zware uitvoering. Met spindelgat; past op alle platenspelers en is geschikt voor het afspelen van alle singles waarvan het middenstukje uitgebroken is. Per stuk verpakt in een luxe geschenkdoosje.
Diameter: 38 mm.
Hoogte: 20 mm.
Gewicht: 52 gram.
Minimum bestelaantal: n.v.t. (u kunt dit artikel per stuk bestellen).
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 6090544950996 |
| Productnaam | 45 RPM Single Puck |
| Diameter | 38 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Artikelnummer | 10049 |
| Verkoopeenheid | Per stuk |
| Merk | Walvis Products |
| Producttype | Platenspeler Accessoires |
| Mediaformaat | Single, 7-inch, 45 rpm |
| Herkomst | CN |
| Materiaal | Aluminium |
| Gewicht per verkoopeenheid | 52 gram |




