Walvis Products Hardbox voor 60 hardcopy foto's, inclusief 10 hoezen voor elk 6 foto's
Artikelnummer: 10638 OverzichtDeze ringband (hardbox) is gemaakt van gespoten hard-pp. (polypropyleen), platformaat: 260 x 330mm. (breedte x hoogte), rugbreedte: 35mm + sluiting ca. 5mm. (passend voor A4 formaat). Voorzien van een vernikkeld 4-rings mechaniek, capaciteit: 25mm. Afsluitbaar door middel van een (grijze) clip.
De bijgeleverde foto-ringbandhoezen zijn gemaakt van orange peel pp. folie met witte non-woven pp. voering. De hoezen zijn bij ons ook los verkrijgbaar onder artikelnummer 900093 (A4 formaat, passend voor 6 hardcopy-foto's, fotoformaat 10 x 15 cm. per hoes - dus 3 foto's per pagina).
Verpakking: 12 stuks in verzenddoos.
Minimum bestelaantal: n.v.t. (u kunt dit artikel per stuk bestellen).
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 6090533479408 |
| Productnaam | Hardbox voor 60 hardcopy foto's |
| Capaciteit | 60 |
| Hoogte | 330 mm |
| Artikelnummer | 10638 |
| Verkoopeenheid | Per stuk |
| Merk | Walvis Products |
| Producttype | Hardbox |
| Mediaformaat | Foto |
| Herkomst | TW |
| Materiaal | Polypropyleen |
| Breedte | 260 mm |
| Rugdikte | 35 mm |
| Overdoos verpakking | 12 |


