Standaard (12cm.) CD / DVD digitray, wit
Artikelnummer: 90065W OverzichtKleur: wit.
Gemaakt van virgin polystyreen.
Let op: deze tray is bestemd om d.m.v. hot-melt of een andere verlijmingstechniek in een kartonnage te verwerken. Deze tray is dus niet geschikt om in standaard cd doosjes te monteren.
Verpakking: 588 stuks in verzenddoos.
Minimum bestelaantal: n.v.t. (bij ons kunt u ieder aantal bestellen).
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 6090549359305 |
| Productnaam | CD / DVD digitray |
| Capaciteit | 1 |
| Hoogte | 124 mm |
| Diepte | 4 mm |
| Artikelnummer | 90065W |
| Verkoopeenheid | Per stuk |
| Merk | Walvis Products |
| Producttype | Digitray |
| Mediaformaat | CD/DVD |
| Herkomst | EU |
| Materiaal | Polystyreen |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 132 mm |
| Overdoos verpakking | 588 |



