NEW!
Walvis Platenkratje voor ca. 75 LP's - Zwart
Artikelnummer: 10017Z OverzichtHet Walvis Houten LP-platenkratje voor ca. 75 LP's biedt efficiënte en overzichtelijke opslag voor je vinyl-grammofoonplaten. Het kratje is ontworpen voor dagelijks gebruik en een snelle toegang tot je LP’s. De open lattenstructuur maakt bladeren door je collectie eenvoudig en houdt de platen goed zichtbaar.
Dit kistje is gemaakt van zwart gebeitst hout. Ben je op zoek naar een platenkratje dat je zelf kunt personaliseren? Kies dan voor ons Walvis Platenkratje voor ca. 75 LP's - Naturel.
Het Walvis Platenkratje is een mooie opbergoplossing naast een platenspeler maar is ook heel geschikt voor commercieel gebruik (presentatie van vinyl in platenzaken of op markten en beurzen e.d.). De solide houten constructie biedt stabiliteit, ook bij volledige belading. Met een binnenwerkse breedtemaat van 34 cm. zijn deze LP kratten prettig ruim uitgevoerd en daarmee ook passend voor grammofoonplaten in alle soorten LP-beschermhoezen waaronder de bredere klassieke PVC hoezen.
Afmetingen:
Binnenwerks: 410 × 340 × 225 mm (l × b × h).
Buitenwerks: 458 × 354 × 233 mm (l × b × h).
Montage-advies:
Het kratje wordt als bouwpakket geleverd en is eenvoudig zelf te monteren.
Belangrijk: Gebruik alleen een handmatige kruiskopschroevendraaier. Het gebruik van een elektrische schroefmachine wordt afgeraden om splijten of beschadiging van het hout te voorkomen.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 6090539985972 |
| Productnaam | Platenkratje Zwart Gebeitst |
| Capaciteit | 75 |
| Artikelnummer | 10017Z |
| Verkoopeenheid | Per stuk |
| Merk | Walvis Products |
| Producttype | Opbergsystemen |
| Mediaformaat | LP, 12-inch, maxi, maxi single, 33 rpm, 30 cm |
| Herkomst | CN |
| Materiaal | Hout |
| Kleur | Zwart Gebeitst |
| Binnenwerkse afmetingen | 410 × 340 × 225 mm |
| Buitenwerkse afmetingen | 458 × 354 × 233 mm |
| Overdoos verpakking | 9 |
