NEW!
Kartonnen hoes voor Singles - zonder venstergaten - kleur: wit
Artikelnummer: 90048W OverzichtOnze universele kartonnen single covers zijn dé stevige en stijlvolle oplossing voor het verpakken en veilig bewaren van 7" vinyl singles en ideaal als vervanging voor versleten of zoekgeraakte covers. Ze zijn gemaakt van stevig 320 grams karton en hebben een formaat van 185 x 185 mm.
Deze single hoezen zijn zonder rug gemaakt, het karton is op de zogeheten rillijn omgevouwen en verlijmd. Ze zijn prima geschikt voor gebruik in combinatie met papieren single binnenhoezen. Wilt u deze covers in combinatie met een kunststof beschermhoes gebruiken? Kiest u dan voor onze pe. single beschermhoezen XL - Walvis artikelnummer 90014XL.
De covers zijn zonder venstergaten uitgevoerd - kleur: wit.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 6090542120193 |
| Artikelnummer | 90048W |
| Verkoopeenheid | Per stuk |
| Merk | Walvis Products |
| Producttype | Beschermende hoes |
| Mediaformaat | Single, 7-inch, 45 rpm |
| Herkomst | EU |
| Materiaal | Karton |
| Kleur | Wit |
| Kartongewicht | 320 gr/m2 |
| Lengte | 185 mm |
| Breedte | 185 mm |
| Rugdikte | 2 mm |



